שלום רב עורכת הדין חסיד - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
 • יהורם

  נשלח ע"ייהורם 18:13, 10 במאי 2014

  אני מכהן כמנכ"ל בחברה פרטית. נתקלתי בקושי בתפקידי של בעלי החברה המשקיע/ים שהם הבעלים. בעבר חתמתי הסכם עם עובדים בשם החברה, אולם בעקבות שינויים בחשיבת הבעלים הם מפעילים לחץ לנהוג בעובדים מאגף מסויים ותיק יחסית באופן שאינו תואם את הבנתי הניהולית וחובתי האישית. עשיתי כל שיכולתי לשכנעם אבל בלא הצלחה. הם עומדים לפגוע במספר עובדים ותיקים באופן נבזה שאיני יכול לפרט כאן. דרשתי שיעשו זאת בשמם ולא בשמי! וזה התחיל להתבצע! אני מתקשה מאוד ניסיתי לצמצם את הפגיעה שמטרתה כמובן הפחתת זכויות בדרך פשוט נבזית. שעלולה בשלב להתגלות וגם לגרום נזקים עיסקיים מסוימים! אחד מהם פשוט פושע עיסקי ללא מוסר זה בנו של הבעלים! מה לדעתך עלי לעשות לפעול להפחתת הפגיעה או להתפטר?

  השב
 • 18:36, 16 במאי 2014

  מקווה שלא העלתי נושא שאת מעדיפה לא להשיב אם כן אשמח לדעת ולמצוא דרך להתייעץ אם יש מקום לכך! אם בכלל!

  תגובה
 • 20:52, 16 במאי 2014

  יהורם שלום, קשה לי לענות באופן כללי כאשר אין לי פרטים מדויקים. אני מציעה לך להתקשר למשרדי ולקבוע פגישה על מנת לקבל יעוץ משרדי יעוץ משפטי מסודר.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.