לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלישבע

ספק האינטרנט טעה בחיוב - האם עלי לשלם?

שלום. שאלה קצת מורכבת אך מעניינת ספק האינטרנט שלי גם נותן שירות גבוי ענן לקבצים במחשב הביתי. שירות הגבוי מתבצע ע"י חברת גיבויים חיצונית (שאיננה הספק) . אני משלמת לספק הן על חבילת הגלישה והן על שירות הגיבוי. הספק מעביר את התשלום על הגיבוי לחברת הגיבוי. התשלום על הגיבוי תואמת לנפח הגבוי. במילים אחרות ככל שמגבים יותר גיגהבייט במחשב , צריך לשלם יותר. שבוע שעבר הספק התקשר והודיע שהם שמו לב עכשיו כי הם לא חייבו אותי מספיק על הגיבוי. הם רוצים לחייב אותי מ יוני 2016 ועד היום על הפער שיוצא כ 5000 ש"ח! לדוגמא בכל חודש הם חייבו אותי ב 300 ש"ח על הגיבוי כי חשבו שאני מגבה נפח של 25 גיגה. כאשר בפועל לפי הנפח שגובה היה 50 גיגה והספק היה צריך לחייב אותי ב 350 ש"ח. הספק טוען שהוא העביר את התשלום הנכון (כלומר 350 ש"ח) לחברת הגיבויים. אני מסרבת לשלם בטענה : 1. לו הייתי יודעת את גובה התשלום הנכון הייתי יכולה לעשות פעולות להקטין את התשלום- או ע"י מעבר לחברה אחרת או ע"י צמצום נפח הגיבוי. אכן מייד ביום ראשון יצרתי קשר עם חברת הגיבוי וצמצמתי את הנפח ב60%. 2. זאת פעם שנייה שהספק טועה בדיוק באותו עניין . ב 2013 הספק חייב אותי על תקופה של כחצי שנה בסך 1000 ש"ח על הטעות שלו בחיוב על נפח גיבוי נמוך ממה שהיה בפועל. הספק טוען שנהנתי מהשרות ועלי לשלם עליו. האם אני צודקת? המון תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום התנהלות צרכנים מול חברות תקשורת