ביטוח על פלאפון שניגנב - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • אושרת

  נשלח ע"יאושרת 17:34, 25 במרץ 2014

  שלום רב . התחיל בכך שלפני כשנתיים וחצי רכשתי פלאפון ברשת דינמיקה סלולר לאחר כחצי שנה המכשיר ניגנב ואז התקשרתי לחברה להודיע על גנבה ולדעת מה הביטוח עושה במצב כזה הם הציעו לי הצעה מגוחכת וסירבתי לה ובנוסף גם ביקשתי לבטל את הביטוח אך את התשלומים על הפלאפון המשכתי לשלם עד לפני חודשים בחשבונית האחרונה ראיתי שאני עדין מקבלת בפירוט תשלומים לדינמיקה התקשרתי לברר והודיעו לי שאני משלמת על הביטוח על הפאלפון שנגנב הופתעתי לגלות את זה והחברה טוענת שאין להם שום כוונה לתת החזר כספי על ביטוח ששולם במשך שנתיים סתם שבמצטבר הגיע לסכום של 1900 שח השאלה שלי היא עם אפשר לתבוע מהחברה את הכסף שניגזל ממני ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  10:32, 30 במרץ 2014

  שלום רב,
  אם הבנתי נכונה את דבריו, אזי הוצאה לך הצעת ביטוח אשר סרבת לה. משכך להבנתי, חברת הסלולר מכירה בביטוח. יחד עם זאת,בהתאם לכתוב, העובדה כי פנית וביקשת מהחברה לבטל את הביטוח, פעולה שהחברה לא נענתה לה, נראת לאור הכתוב ועל פניו, כאינה תקינה מבחינתה של החברה.
  המלצתי הינה כי תפני בכתב בדואר רשום אל החברה ופרטי את טענותיך.
  בהצלחה

  תגובה
 • 21:09, 26 במאי 2014

  שלום אושרת, רק עכשיו ראיתי את השאלה שלך. אני מכיר הרבה מקרים דומים עם דינמיקה, והרבה פעמים יש מה לעשות. אם תרצי, התקשרי אליי 054-5709713. מיקי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.