ניוד שלא הושלם - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • שאדי

נשלח ע"ישאדי 10:26, 24 במרץ 2015

שלום לפני כמה חודשים ביקשתי לעשות ניוד לחברת אורנג הכל הלך טוב והגיעו אליי הסימים אך לא הכנסתי אותם למכשיר ולא המשכתי בניוד הסימים עדיין בניילונים. מה שהפתיע אותי שכבר כמה חודשים שולחים לי קבלות על חיוב וחיוב בפועל באשראי שלי פניתי אליהם כבר כמה פעמים ועדיין לא ביטלו ולא החזירו את הכסף שלקחו ומנסים לטרטר אותי בלהגיע לסניף ולתרגם להם שיחה בערבית שהייתה ביננו לבין נציג מכירות .האם אני חייב להגיע לתרגום זו עבודה שלי?? והאם אני זכאי להחזר כספי ??

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

16:25, 2 באפריל 2015

שלום רב
    לא פירטת על מה נגבו תשלומים מדי חודש אולם במידה ולהבנתך גביית התשלומים אינה צודקת, המלצתי הינה כי תפנה במכתב בדואר רשום אל החברה ופרט את השתשלות העניינים. ביכולתך לדרוש במכתבך את הסכומים ששילמת לחברה שלא בצדק.

אצין כי, ככלל, על החברה לתרגם את הסיכומים שנערכו עם נציג מטעמה ולא צרכן.

בהצלחה
    עו"ד נבו למפל

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.