ניצול חבילת גלישה שיקרית - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • דודי

  נשלח ע"ידודי 15:43, 11 ביוני 2013

  התחברתי לחברה סלולארית סלום פחות מחודש ימים ורכשתי אצלהם מכשיר מסוג סמסונג גלקסי החדש בחוזה הובטח לי 2 גיגה גלישה ולאחר חריגה מ 2 גיגה גלישה המהירות יורדת מכוון שהטלפונים החכמים היום מאפשרים המון אופציות קיים במכשיר הסמסונג הגדרה של שימוש בנתונים זאת אומרת כל אפליקציה שמשתמשת בשירות אינטרנט נרשמת בכמות השימוש (מגה בייט )כל חודש בחודשו פחות מחודש שאני מרגיש שהגלישה לא עובדת כמו שצריך ופניתי לשרות הלקוחות ושם הוסבר לי שהשתמשתי ב 2.5 גיגה זאת אומרת חרגתי מהמסלול . אבל לפי ההגדרה של הטלפון בשימוש בנתונים מראה לי שהישתמשתי רק ב 1.23 גיגה מה שאומר שלא חרגתי מהחבילה עדיין ! ובכל זאת הורידו לי את המהירות גלישה ! שוחחת עם נציגת שירות והיא הסבירה לי שבמחשב מראה לה שכן חרגתי והסברתי לה שלפי ההגדרה בטלפון לא חרגתי ... היא אמרה שהיא תעביר את המידע הזה לגבי ההגדרה של שימוש בנתונים וביבדקו על מה מדובר ופה זה נגמר נישארתי אמצע החודש עם חבילת גלישה שלא זזה ובעצם אני משלם על מוצר שיקרי לחלוטין !!! מה עליי לעשות אשמח עם מישהו יוכל לעזור אפשר לקורא בברור שסמסנוג הוציא את האפשרות הזאת בכדי לעקוב אחר הגלישה http://www.mako.co.il/nexter-cellular/Article-b954db7ff43a731006.htm

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  15:27, 18 ביוני 2013

  שלום דודי
  בהחלט מקומם
  המלצתי הינה כי תפנה במכתב בדואר רשום עם אישור מסירה לחברת הסלולר, פרט את השתלשלות העניינים ואת העובדה שידועה לך כמות השימוש בגלישה. צרף את האישור מהמכשיר למכתבך כאסמכתה.
  דרוש בנוסף פיצוי עבור העובדה שהגלישה נמוכה ופוגעת ליכולתך להשתמש במוצר שרכשת.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.