ביטול מספרים לא פעילים - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • ספיר

  נשלח ע"יספיר 19:17, 24 ביוני 2013

  ברשותנו היו שני מספרי טלפון שהשימוש בהם הופסק לפני כשלוש שנים ביקשנו מחברת פרטנר לבטל את המספרים של שני המכשירים החודש גילינו לתדהמתנו שיש לנו חיוב כספי על אחד המכשירים בכרטיס אשראי . לאחר בדיקה מעמיקה גילינו שאחד מהמספרים לא בוטל ובשלוש שנים שחלפו המספר חויב בכרטיס האשראי ללא שהגיעה איזשהו פירוט חשבוני כלשהו על המספר. התקשרנו לחברת פרטנר לביטול המנוי מחדש ולהחזר כספי אך הם טענו שרק מספר אחד בוטל וזה שלא נשלחו חשבוניות זאת בעיה שלנו ונאלץ להתמודד עם התשלומים שנגבו ואין אפשרות שיוחזרו. מה ניתן לעשות בנידון ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  11:16, 2 ביולי 2013

  שלום ספיר.
  ככלל יש להבדיל בין התשלום חודשי עבור מכשיר-ציוד -דרישת תשלום זה הינה תקינה(מלבד העובדה שלא עודכנת לגבי כך). לבין תשלום עבור תכניות ושימושים ביחס למנוי אשר נדרש כי יפסקו ולא נפסקו. במידה וטענותיך נוגעות לתכניות ושימושים, עליך להוכיח כי ביטלת את שני המנויים ולא רק אחד כפי שטוענת החברה.
  המלצתי כי לאחר שאת מצליחה להוכיח זאת, תפני אל החברה במכתב בדואר רשום עם אישור מסירה ,פרטי את השתלשלות העניינים ודרשי פיצוי והחזר בהתאם לכתוב.
  לאחר מכן ובמידה ותגובת החברה לא תהא לשביעות רצונך, ביכולתך לפנות אל בית המשפט לבדיקת טענותיך.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.