תביעה נגד סמסונג - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • אורי

  נשלח ע"יאורי 10:01, 9 ביולי 2013

  עוד בשיחה הראשונה עם השרות ולפני שראו את המכשיר והבינו מה הבעיה מסרה הנציגה בטלפון "ימסרו לך הצעת מחיר" שהסברתי עוד לא ראיתם את המכשיר על מה הצעת מחיר הבנתי שהמטרה לקחת כספים מהלקוח והאחריות שנתיים היא סתם כיסוי תחת שכל המטרה למשוך את הלקוח לקנות את המכשיר. המכשיר גלקסי 4 נקנה לפני פחות מחודש וקרס עקב התחממות יתר ,נקנה בקי.אס פי באילת המכשיר הגיע שלם ללא שריטה לשריות וחתמנו על הבדיקה של הנציג. החברה טוענת שהמכשיר שחור ולא נדלק אולי קיבל מכה.לא יכול להיות מכיוון שכל הזמן המכשיר עם מגן +מדבקה ובמידה והיה מקבל מכה היה סימן לשבר באיזה מקום המכשיר חדש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  13:48, 16 ביולי 2013

  שלום אורי
  ראה תשובתי בשאלתך הקודמת

  תגובה
 • 19:41, 10 בנובמבר 2015

  שלום!קניתי הטלפון שלי 06/06/2015samsung galay s6 edgei וקיבלתי אחריות מיצרן רשמי לשנתיים לא כולל שבר במסך וקורוזיה!התברר כי המסך נשבר כעבור שבועיים בתוך הכיס שלי אבל טלפון אבד רגיל 4 חודשים ואף פעם לא עשה לי בעיות!!!שבוע שעבר בעבודה התחלתי לשמוע מוזיקה וראיתי שהסוללה הייתה מלאה 83% ! וטלפון לא היה בהטענה........פתאום נפסקה המוזיקה ואני רואה שיש רק 7% בסלולה ופתאום הטלפון כבוי לחלוטין ומייד התחיל להתחמם כמו מגהץ ואי אפשר היה לקחת אותו במשך 50 דקות! היו לידי אנשים שראו כל מה שכרה והרגישו חימום שלטלפון !אחרי עבודה כעברו שעתיים הביא לתיקון את הטלפון שלי לסניף מלחה ירושלים!דיברו איתי לא יפה בכלל כאילו באתי לְקַבֵּץ נְדָבוֹת! שלחו טלפון לתיקון.....ואחרי שבוע התקשרו ואמרו שתיקון עולה 2500!!!!!! כי רק מסך עולה 1500 אבל כל מה שקרה עם טלפון לא כשור למסך !!!! יש בעיה בתוך מכשיר ורוצים לחייב אותי 1000 נוספים!!אבל בעיה הזאת לא בגללי !!!לא פתחתי טלפון !טכנאי אמר שאם אני לא רוצה מסך חדש אז אני צריכה לשלם רק לתיקון מכשיר במקום 1000-1500!!!!מה זה???????הם משחקים איתי איך שבא להם!!!ככה הייתי יכולה לקנות מכשיר ב-eBay אבל רציתי אחריות ! אני מאוד מבקשת אזרה!!!אין לי מישהו שיכול לעזור!!טלפון אף פעם לא נפל ואף אחד לא פתך אותו !!! אני חושבת שהם מבינים שטלפון היה פגום מהתחלה ובכל מצב רוצים להוציא ממני כסף!!!!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.