שיחות מחו"ל - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • דורית

נשלח ע"ידורית 16:12, 12 בספטמבר 2013

שלום רב, אני מבקשת לדעת האם יש זמן מקסימלי מוגבל שבו חברה יכולה לשלוח מכתב בקשת תשלום ? התחברתי לאומניטלקום לפני נסיעה לחו"ל, שנה וחודשיים לאחר החזרה לארץ הם נזכרו לשלוח לי חשבון אסטרונומי שלדעתם אני צריכה לשלם. בנוסף, הצלחתי להצליב נתונים וברור מעל לכל ספק שהחיובים מופרחים. האם החוק מאפשר להם לשלוח לי חיוב לאחר כ"כ הרבה זמן ? תודה רבה מראש

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

10:22, 30 בספטמבר 2013

שלום דורית
    במידה והמכתב הראשון נשלח אליך רק לאחר שנה וחודשיים הדבר אינו תקין. עולה השאלה האם החוב באותן שנה וחודשיים עלה או נשאר זהה.במידה ועלה הדבר אינו תקין, אולם גם במידה ונשאר זהה אזי הדבר אינו תקין מהאספקט של חוסר עדכונך במועד הנדרש.

המלצתי הינה כי תפני אל מחלקת פניות הציבור של החברה במכתב בדואר רשום ופרטי את כל טענותיך ובין היתר את דרישותיך להפחתת הסכום בהתאם לחישוביך. במידה ותגובתם לא תהא לשביעות רצונך ביכולתך לפנות אל בית המשפט.אולם ראשית, המלצתי הינה כי תשלחי מכתב בדאור רשום לפניות הציבור של החברה.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.