חיוב סלקום חו"ל - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
  • אשר

נשלח ע"יאשר 13:07, 6 באוקטובר 2013

לפני חודשיים שהיתי בחו"ל ובמהלך שהותי בחו"ל הפעלתי כמה פעמים את מכשיר הסמארטפון שברשותי לכמה רגעים בכדי לבדוק מספר בספר הטלפונים שעל המכשיר, יצויין שלא השתמשתי כלל במכשיר לא לשיחות ולא לאינטרנט. אבל בכל זאת סלקום חייבו אותי מעל 500 ש"ח על גלישה בחו"ל על אף שלא גלשתי כלל, ולטענתם עצם הפעלת המכשיר אפי' לרגע זה כאילו שגלשתי. גם סלקום מודה שלפי כמות המ"ב שהם מחייבים אותי ברור שלא גלשתי לשום אתר, ובכל זאת הם מחייבים אותי על סכום כזה. הם אפשר לתבוע אותם על זה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

09:08, 13 באוקטובר 2013

אשר שלום.
    לאור הכתוב, לצערי איני משוכנע כי הצדק איתך, ככלל, ולאור הבנתי את הכתוב, התבצעו שימוש והפעלה במכשיר ומשכך חויבת.
    יחד עם זאת, עולה שאלה האם הסכום בו חוייבת ריאלי ונכון לאור העובדה שלא ערכת שיחות או גלשת.
    המלצתי הינה כי תפנה בכתב אל החברה, ודרוש פירוט בעבור דרישת התשלום שנדרשת ממך.
    ביכולתך לשלם את התשלום ולאחר תוך כדי העלאת טענותיך וזאת בכדי להמנע ממצב בו החברה טוענת כי אתה לא משלם ומפר למעשה את ההסכם.

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.