לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
איציק וייזר

חיוב יתר מחברת סלקום

בקצרה, התניידתי לסלקום לחבילה של קו סלולר וקו אינטרנט בייתי שהובטח לי שהמחיר כולל הכל יהיה 99₪ וגם לא אחויב על דמי התקנה וסים לסלולר בפועל לאחר שבועיים נסגרה חשבונית על חיוב יחסי חלקי מהחודש ומופיע שם שהמחיר לחודש הוא 123₪ ולא 99₪ כמו שהובטח לי כמובן שיצרתי קשר מיד עם סלקום לבירור הענין ולהפתעתי נאמר לי שלא יודעים מי הבטיח לי 99 והם ינסו להאזין לשיחה ולחזור אלי, לאחר מספר ימים חזרה אלי מנהלת בשם יאנה ואמרה שבדיוק השיחה הזאת לא הוקלטה אבל שלחו לי חוזה למייל עם המחיר הגבוה לאחר בדיקה קצרה התברר שגם מייל לא שלחו לי ולכן לא אמרו לי כזה דבר מעולם ורק מה שהובטח לי עי הנציג מכירה זה מה שידוע לי וכמובן מאיפה היה לי לדעת שהשיחה בדיוק זאת לא הוקלטה ואין תיעוד בכל אופן לבסוף אמרה לי המנהלת שהמחיר שהוסטח לי אני לא אקבל בשום אופן ויזכו אותי על הבפרש למספר ימים שחוייבתי עד עכשיו במחיר הגבוה אבל בעתיד לא והמחיר יהיה 123₪ אמרתי לה שאין לי בעיה להתנתק מסלקום מידית אבל הנזק שנגרם לי הם יצטרכו לשלם כגון התנתקות מבזק לאינטרנט ומפלאפון לסלולר וכמובן החיובים שיהיו לי בחזרה לבזק ולפלאפון כי בתכלס התנתקתי מהחברות האלו רק בגלל שיצרו איתי קשר מסלקום להציע לי את המחיר של ה99₪, היא אמרה ששקל אני לא אקבל ואם אני רוצה אני יכול לתבוע אבל לא כדאי לי כי זה יעלה לי הרבה יתור כסף ממה שאקבל שורה תחתונה זה גניבה לאור יום וממש ממש לא הוגן , הכי קל למכור חבילה במחיר מוזל וחודש לאחר מכן לומר שזה היה טעות והמחיר גבוה יותר זאת שיטת מצליח ולא חוקית. אני פונה אליכם פה לעזרה בבקשה תודה מראש

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות סלולר