שיחות לחו"ל מסלולרי גנוב - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 14:59, 12 בדצמבר 2013

  עו"ד נבו שלום , ביום שלישי בלילה (ליל ה 11/12/13) אבד לאשתי הסלולרי שלה (ברשת אורנג') מאחר והיא הגיעה ב 1 בלילה הנחנו שהוא בבית ורק היא לא זוכרת היכן הניחה אותו , ולכן לא דיווחנו על כך לאורנג' מתברר שהטלפון נמצא ע"י גנב כל שהו שביצע שיחה של כשעה לסודן כעת החברה דורשת ממני לשלם 1100 ש"ח ואינם מוכנים לבוא לקראתי בשום צורה שהיא מה שאני מבקש את חוות דעתך הוא - האם ניתן לתבוע את החברה בבית המשפט אחרי שברור כשמש שלא אני ביצעתי את השיחה הזו . (מעולם לא התבצעו שיחות לחו"ל מהסלולרי) ובכל מקרה , האם תוכל לייעץ לנו מה ניתן לעשות בעניין ? יש לי תינוק נכה בבית עם הוצאות רפואיות גדולות מאוד . והוצאה כזו היא פשוט קטסטרופה עבורי. תודה מראש,

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  15:43, 12 בדצמבר 2013

  שלום חיים
  צר לי לשמוע על המקרה.

  בנוגע לכתוב,איני רואה עילה מוצקה אשר לאורה הינך יכול לתבוע את החברה.

  המלצתי הינה כי תפנה לחברה במכתב בדואר רשום עם אישור מסירה.במכתבך תפרט את פרטי המקרה באופן מפורט. בנוסף רצוי שתגיש תלונה במשטרה באשר למקרה שחוויתם ותעדכן במכתבך לחברת הסלולר על כך.

  המלצתי הינה כי תנסה להגיע לעמק השווה לאחר ההתכתבות בין הצדדים.

  בהצלחה


  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.