חוסר התאמה בין מה שנאמר בע״פ לכתב - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • ענת

  נשלח ע"יענת 17:28, 5 בפברואר 2014

  בסניף בת ים ישנו מוקד מכירה של פלאפון , מכיוון שבעלי רצה לעבור לחברת פלאפון ניגשנו למוקד , לאחר בירור של הנציג בתוכנית שבה אני נמצאת הסביר לי שאני משלמת בחודש 150 ש״ח ובתוספת של 50 ש״ח אוכל לשדרג את הפלאפון לפלאפון חדש . חזרתי אחרי מילותיו ושאלתי ״ האם אני אשלם רק 209.90 ? התשובה היתה כן ! הסכמתי . לאחר שבוע קיבלתי חשבונית על סך 279.9 התקשרתי לשרות הלקוחות והם צינו בפני שזהו הפרשה התוכנית הקודמת ובחודש הבא אני אשלם רק 210 ש״ח . התרצתי , באותו שבוע יצא לי להגיע במקרה לקניון ופגשתי שוב את הנציג הוא ציין בפני שאין בעיה התוכנית שלי מעודכנת על הסכום של 210 ש״ח ודהוי תהיה החשבונית הבאה , וזאת לאחר שבדק את החשבון שלי שוב . והפלא ופלא חודש אחרי אני מקבלת חשבונית על סכום של 399.90 רציתי לשרות הלקוחות ובידיהם התשובה את משלמת על מכשיר. קודם , מה שלא צוין בזמן השידרוג! לא האמנתי ניגשתי לבת ים והנציג מציין בפני בכזו טבעיות כן ברור שאת תשלמי גם על המכשיר הקודם , בנוסף מנהלת הדוכן ציינה בפני שהם לא יכולים לראות חיובים קודמים ולכן אין הם מודעים לכך . הגשתי תלונה לנציגות הציבור וקיבלתי תשובה מפלאפון על כל מיני דרכים לשנות לי את המסלול ל 70 ש״ח במקום 80 , מקומם . אני רוצה להגיש טביעה מה באפשרותי לעשות ? תודה לכם

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  12:29, 12 בפברואר 2014

  שלום ענת
  לאור הכתוב אכן מקומם.
  ככלל, קיים קושי להוכיח טענה בעל פה במידה וקיים מסמך סותר בכתב.
  יחד עם זאת, במידה והינך זוכרת את מכלול הפרטים הנוגעים לנסיבות המקרה באופן פרטני. ביכולתך לפנות אל בית המשפט לתביעות קטנות ולהעלות את טענותיך.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.