ביטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • שוני

  נשלח ע"ישוני 14:01, 12 בדצמבר 2013

  יש לי ביטוח מנהלים מניב שנפתחה לפני 16 שנה , לפני כשנתיים הפסקתי את תשלום הפרמיה החודשית לביטוח המנהלים בעצת סוכן ביטוח (שבינתיים נפטר) ובמקום ביטוח המנהלים הוא עשה לי ביטוח אובדן כושר עבודה וריסק שהתבררה בדיעבד כעצת אחיתופל שכן לאחר כשנה הוחמר מצבי הרפואי ובתביעה לנכות כללית נקבעה לי נכות של 80% ואובדן כושר של 100% כעת אני מקבל קיצבה נכות כללית ותוספת תלויים ,אני מבקש עצה מה לעשות האם כדאי לי למשוך את הכסף מביטוח המנהלים ?האם אני צריך לשלם מס על הפדיון? האם אני צריך לחכות עד גיל 70 (אני בן 55)כדי לקבל גימלה חודשית?האם ניתן לתבוע על כך שהוטעיתי ע"י סוכן הביטוח בכך שביטלתי את תשלום הפרמיות לביטוח המנהלים ושילמתי לאותה חברת ביטוח עבור ביטוח אובדן כושר עבודה שגם לה הפסקתי להפריש פרמיה לאחר ששילמתי למעלה משנה

  השב
 • 11:42, 15 בדצמבר 2013


  יש להציעץ עם בעל רשיון פנסיוני וכן עם עו"ד בתחום תביעות ביטוח ואחריות מקצועית בענין זה על סמך מלוא הפרטים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.