מבטחים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • אלי

נשלח ע"יאלי 18:15, 12 בדצמבר 2013

תודה לך אבל השאלה היא אני הגשתי ערעור וקבעו לי ועדה בבית לונשטין האם הועדה הזאת נטרלית אמיתית והשאלה היא מדינת ישראל לא מוצאת עבודה גוף רשמי אומר אתה אכע מחלת פרקנסון וכן מסמךמשקום מלל אומר לא מתאים לעבודה בשוק הפתוח נכות רפואית 73 100 יציבה זה יעזור בועדה היא נטרלית יש לציין שיש לי ביטוח חים ושם קבעוןו אכע מלא תודה רבה

השב
  • 11:41, 15 בדצמבר 2013

אלי שלום

חזקה על הוועדה שהיא פועלת לטובת כלל עמיתי הקרן- כך שאם אתה עונה על הגדרת המנוח 'נכה' חזקה עליה שהיא תקבע לך נכות, כנ"ל גם קרן הפנסיה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.