ייעוץ לגבי ביטוח מנהלים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 10:33, 18 במרץ 2014

  שלום אשמח לייעוץ, בת 31 עד כה עבדתי במשרה מלאה בשכר 8000 ברוטו, כעת עברתי למשרה חלקית בשכר 3500 אצל מעסיק אחר. הגעתי לעבודה הראשונה עם ביטוח מנהלים שנעשה לפני 2012, במהלך התקופה עברתי ממגדל להראל ונשארתי עם ביטוח המנהלים, דמי ניהול קבועים מצטבר: 1.30%, דמי ניהול מהפרמיה 8%, האם אלה אחוזים הגיוניים? נשמע לי מאוד גבוה, בנוסף סוכן הביטוח מנסה לשכנע אותי להישאר איתו ועם ביטוח המנהלים בעבודה החדשה, האם זה נכון? במשרד החדש יש להם סוכן מחברה אחרת. בשנתיים הקרובות קרוב לוודאי שאמשיך לעבוד בעבודה זמנית שכן אני אהיה בלימודים. אשמח לעזרתכם.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  09:42, 19 במרץ 2014


  מיכל שלום

  לנוכח השינויים שחלו במקדמים לקצבה בביטוחי המנהלים בסוף שנת 2012, מומלץ היטב לשקול את צעדיך בענין השמירה על רצף ההפקדות בפוליסת ביטוח המנהלים שלך.

  ויודגש כי בכל מקרה זו שאלה שיש להפנות לבעל רשיון בתחום השיווק / היעוץ הפנסיוני (סוכן ביטוח / יועץ פנסיוני / משווק פנסיוני שהוא עובד של הגוף המוסדי)

  בברכה,

  אבנר בן חיון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.