מס על כספי פנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דב הלל

  נשלח ע"ידב הלל 11:45, 4 ביוני 2013

  שלום אני מקבל ממשרד החינוך פנסיה תקציבית אני גם עובד במכללה למורים ומקבל שכר אני בגיל 66 כספי הפנסיה (הפרשות מעביד עובד ופיצויים ) מהמכללה מצויים בקרן פנסיה ותיקה "גלעד" רצוני לפרוש מהמכללה ולקחת את הכספים (אין אני יכול לקבל פנסיה מגלעד כי אני מקבל פנסיה ממשרד החינוך - האוצר )שמצויים ב"גלעד" שאלותי 1. אם אפרוש בגיל 66 ולא בגיל 67 גיל פרישה האם אשלם יותר מס או אין הבדל במיסוי 2. על מה חל מס על ההפרשות או על הפיצויים 3.מה שיעור המס שאשלם על הכספים שאקח מגלעד 4.היש דרך לצמצם את שיעורי המס בתודה מראש דב הלל

  השב
 • 14:04, 4 ביוני 2013

  דב שלום,

  בנסיבות המתוארות, המלצתנו הי לפנות לקבלת ייעוץ פנסיוני אישי פרטני על בסיס הנתונים המדוייקים על מנת שתוכל לכלכל את צעדייך בצורה האופטימלית

  בברכה, אבנר בן חיון, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.