משיכת כספים מקופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 14:43, 18 ביוני 2013

  שלום , לצורך שחרור כספים מאיילון פיסגה דרשו ממני טופס הפסקת עבודה או שחרור כספים חתום עי המעסיק בנוסף למספר טפסים נוספים , כאשר פניתי למעסיק לשעבר הוא דרש ממני טופס ערך פדיון פיצויים שלאחר מכן הוא יספק לי טופס 161. הלכתי לאיבוד וכבר זמן רב איני מצליח למשוך את הכסף , אודה על כל הכוונה מהו טופס ערך פדיון פיצויים ? היכן משיגים אותו ? והאם טופס שחרור הכספים שדורשים באיילון הוא טופס 161 שהמעסיק מדבר עליו ? תודה

  השב
 • 20:27, 18 ביוני 2013

  ירון שלום,

  בעקרון הנושא לא מורכב. על מנת שמעסיקך ימלא את טופס ה-161 בו נקבעת זכאותך לפיצוי פיטורים, הוא בסה"כ מבקש לדעת איזה סכום רשום על שמך ברכיב הפיצויים בקרן הפנסיה הנובע מנהפקדותיו לרכיב זה במהלך תקופת עבודתך אצלו.

  מציע שתפםנה ישירות לשירות הלקוחות של איילון אשר יוכלו לעזור לך בהנפקת טופס כאמור

  בברכה,

  אבנר בן חיון, העו"ד

  תגובה
 • 20:41, 18 ביוני 2013

  תודה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.