המרכיב הביטוח - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 13:48, 12 בנובמבר 2014

  שלום רב האם המרכיב הביטוחי בקרן פנסיה מפחית את הצבירה למרכיב הפנסיוני? ואם כן למה לא כתוב בדוחות כמה ומה אחוז מסך ההפרשות שלי כול חודש הולך למרכיב הביטוחי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנ ר בן חיון,מנהל הפורום

  10:55, 13 בנובמבר 2014

  לשאלה הראשונה- התשובה חיובית. לשאלה השניה- יש להבין כי כל מסלול ביטוח בקרו פנסיה מקיפה חדשה כולל כיסוי ביטוחי לפנסית נכות ופנסית שאירים (ההבדלים הם בהיקף הכיסוי של כל אחד מהכיסויים) (למעט קרן פנסיה כללית ששם יש אפשרות להיות במסלול יסוד (חסכון לפנסית זקנה בלבד ללא כיסוי ביטוחי לפנסית נכות ושאירים'). הדוחות התקופתיים ששולחות קרנות הפנסיה נשלחים לפי המבנה שקובע הממונה על שוק ההון ביטוח וחסכון במשרד האוצר

  תגובה
 • 09:48, 19 בנובמבר 2014

  רב תודות , עזרת לי מאוד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.