הפסקת תשלום לקופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • לנה

נשלח ע"ילנה 20:53, 5 באפריל 2015

שלום, מבדיקה בדו"חות הפנסיה הישנים שלי ראיתי שבעבר המעסיק שלי העביר תשלומים לקופת גמל ובשלב מסויים זה הופסק. (לא הייתי מודעת לזה בזמנו, לא לתשלום ולא להפסקה). בחוזה העבודה שלי אין אזכור לקופת גמל. האם המעסיק שלי מחוייב להמשיך בקופת הגמל או שהוא יכול להפסיק בכל זמן נתון? האם זה נחשב הרעת תנאים? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

10:03, 12 באפריל 2015

ככל שהמעסיק הקנה זכות, גם אם לא כתובה בחוזה יכול והיא תשתכלל לכדי הסכם בע"פ או נוהג (נוהג גם כן מוכר כמקנה זכויות ביחסי עבודה ככל מדובר על פעולה שחזרה על עצמה לאורך זמן). יש לבדוק את הנסיבות המדויקות

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.