כספי הפרשות מעסיק זלגו במחלקת הגביה של חברת הפנסיה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רות

  נשלח ע"ירות 17:32, 1 בספטמבר 2015

  חברת הפנסיה טוענת בדיווח הפקדות וגם לאור שיחה עם נציגיה שכביכול המעסיק שלי לא הפקיד את הפרשות חודש דצמבר 2014, יובהר שמדובר במעסיק שמשלם עבור אלפי עובדים, ולטעמי פשוט הכסף שלי זלג במחלקת גביית מעסיקים לקופה או חשבון אחר.טענת חברת הפנסיה מראש מגוחכת... יחד עם זאת הסיפור המוזר הזה מתגלגל כבר כמה חודשים המעסיק מוציא עבורי כל פעם מחדש דו"ח ריכוז הפקדות שעל שמי, לתלונתי הוא טוען ששילם בכל תוקף, וחברת הפנסיה מתנכלת לי (גם בנוסף). האם ניתן לי לתבוע את חברת הפנסיה ואת המעסיק גם יחד, בתביעות קטנות ואז שיסתדרו ביניהם.... אני אדרוש את הריבית שמגיע לכספי לפי התקנון. האם זה אפשרי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון, עו"ד,מנהל הפורום

  10:35, 2 בספטמבר 2015

  בפשטות כן. לענין הסעד של הריבית הרי שהיא אמורה להיות משולמת לזכויות שלך בקרן, באופן שיעמיד אותך במצב כאילו הכספים שולמו במועד ששילם המעסיק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.