ביטוח מנהלים - פרמיה על הביטוח - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 11:47, 22 בדצמבר 2015

  יש לי ביטוח מנהלים שיש בו חלק של 72% שעוברים לחסכון. אולם, בדוחות השנתיים שאני מקבל, אני רואה שכל ההפקדות (למעט מרכיב אובדן כושר עבודה) הולכות ליתרת הסגירה של יתרת הפוליסה. זה הגיוני?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  13:35, 22 בדצמבר 2015

  לא מבין את המונח - 'יתרת הסגירה של יתרת הפוליסה'. מעבר לכך שיעור יחס זה של 72% לחסכון ו-28% ריסק הוא גבוה ויתכן שכדאי לבדוק אפשרות לשינוי היחס. מומלץ לפנות אל סוכן ביטוח / יועץ פנסיוני לקבלת ייעוץ פנסיוני בענין זה

  תגובה
 • 14:36, 22 בדצמבר 2015

  הכוונה ב"יתרה" היא ערך הפדיון, היתרה שמופיעה בדוח השנתי בשורה האחרונה נכון לתאריך 31/12 של שנת הדוח. התכוונתי שהיתרה כוללת את מלוא ההפקדות במהלך 12 החודשים של אותה שנה ולא נראה שמשהו הלך לפרמית ביטוח.

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  17:36, 22 בדצמבר 2015

  יתכן והפוליסה הגיעה לתום תקופת ביטוח. ממליץ שתפנה במכתב לחברת הביטוח לקבלת הבהרה בענין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.