פנסיות מורים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • רותי גוטמן

  נשלח ע"ירותי גוטמן 11:07, 22 בספטמבר 2013

  אני עובדת במשרד החינוך במשך כ-25 שנה בשליש עד חצי משרה (הוראה). השנה אני הולכת לעבוד 120% משרה ממשרד החינויך. ברצוני לדעת האם לצורך הפנסיה התקציבית יהיה אפשרות להכיר בכל ה-120% לפנסיה תקציבית בשנים שנותרו עד הפנסיה כך שבשיכלול הכולל של היקף המשרה היקפו יהיה פחות מ-100% משרה אך היקף המשרה הכולל המוכר לפנסיה תקציבית יגדל בצורה יותר משמעותית היות ורוב השנים עבדתי כחצי משרה.

  השב
 • 11:31, 23 בספטמבר 2013

  רותי שלום

  בנושא המועלה בשאלתך מורכב מדי ולא מתאים לתשובה בפורום. יש להתייעץ בנושא זה יועץ פנסיוני מומחה להסכמי מורים או לפנות לארגון המורים / הסתדרות המוירם על מנת שיפנו אותך ליועץ פנסיוני מתאים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.