לא סומך על אחי בתור אפוטרופוס לרכוש של אבי - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • ציפי

  נשלח ע"יציפי 17:22, 8 בפברואר 2015

  מנסה לחדד שאלה קודמת אני לא סומך על אחי שיהיה אפוטרופוס לרכוש של אבי , כי על פי סיפורי אבי, עוד בהיותו צלול , אחי משך את כספיו ללא הסכמתו . אחי ניסה להונות חברת ביטוח, וגם הסתבך עם מספר רב של שקים חוזרים. גם ניתק ובודד את אבי מתוך מטרה להשתלט עליו ועל רכושו. האם זה טיעון מספיק טוב כדי שימנו אפוטרופוס חיצוני- לרכוש.? יש בעיה במדה ואני אהיה אפוטרופוס לרכוש של אבי, כי אחי ממילא העלים את כל המסמכים הכספיים של אבי.. ויתכן גם כי העביר כספים מחשבונות אבי לחשבונות אחרים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  18:20, 8 בפברואר 2015

  ממליצה בחום להציע אפוטרופוס חיצוני. רק אפוטרופוס חיצוני יוכל לפעול לשם הגשת תביעות נגד אחיך להשבת כספים שנטל אחיך מאביך. ברור לחלוטין שהסיבות שפרטת די בהן כדי להצדיק מינוי אפוטרופוס חיצוני בלתי תלוי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.