חשבון משותף עם חסוי דמנטי לחלוטין - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 13:25, 26 במאי 2015

  האם חשבון בנק משותף של חסוי , דמנטי לחלוטין ובנו , יכול להמשיך להתקיים גם אם אכן יש צורך באפוטרופוס לרכוש לחסוי, אך טרם הוגשה בקשה לכך בגלל אי הסכמה ? היה ותוגש בקשה למינוי אפוטרופוס לרכוש לחסוי הנ"ל - אך לא ידוע באיזה בנק יש לחסוי חשבונות, כי אחד הבנים השתלט על כספי החסוי, זה מכבר, כולל על כל הניירת והמסמכים הבנקאיים שלו. האם ניתן לפנות עם הבקשה לאפוטרופסות, להנהלות כל הבנקים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  ען"ד נורית פיש,מנהל הפורום

  09:13, 1 ביוני 2015

  מומלץ להגיש בקשה דחופה למינוי אפוטרופוס ורק לאחר שימונה אפוטרופוס יפריד החשבון ויוכל לערוך כל הבירורים באשר לחשבונותיו של החסוי , הכספים שהוצאו וכל התמונה תתברר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.