• 31 במאי 2015

    פנייה לבית המשפט על מנת שיתיר לסבים לראות את הנכדים

    איך פונים לבית המשפט על מנת שיתיר לסבים לראות נכדים?

    31 במאי 2015
  • מנהל הפורום ען"ד נורית פיש 1 ביוני 2015

    נכדים

    שלי יקרה , החוק תוקן אם עד שנת 2012 ניתן היה לפנות לבית המשפט בבקשה לראות נכדים רק אם ההורה שלהם הלך לעולמו , המציאות הכתיבה צורך בשינוי בחוק ואכן תוקן החוק
    סעיף 28ב. (א) לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות קובע כי "בית המשפט רשאי, אם ראה שהדבר הוא לטובת הקטין, להחליט בבקשת הורי הוריו בעניין הקשר בינם ובין הקטין"
    איך עושים זאת? יש להגיש בקשה בדרך של בקשה ליישוב סכסוך ותופנה ליחידת הסיוע שבבית המשפט;

    1 ביוני 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?