open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 9 ביוני 2015

            תוקף סעיף 64 לחוק כשירות ואפוטרופסות

            על פי הכתבה, את מציינת כי הכרזה על אפוטרופוס לילדים בצוואה אינה תקפה, אם כך, מה התוקף של סעיף 64לחוק הכשירות ואפוטרופסות?

            9 ביוני 2015
          • מנהל הפורום עו"ד נורית פיש 9 ביוני 2015

            סעיף 64 לחוק

            אינני יודעת על איזו כתבה מדובר אולם סעיף 64 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות מתייחס לנושא מזונות ילדים . אם הכוונה לשאלה איך מבטיחים שמי שרציתם שיהיה אפוטרופוס לילדכם לאחר פטירה הוא זה שיהיה אזי כל קביעה כזו מצריכה בחינה ובדיקה של עובד סוציאלי שיבחן את טובת הילד. מה שאני מדגישה תמיד כי קביעה כזו בצוואה היא בגדר המלצה שבדרך כלל מכובדת על ידי בית המשפט אך בהחלט נתונה לביקורת ולדיון . האם כיוונתי לשאלתך?

            9 ביוני 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form