אפוטרופוס מקטין לבוגר נכה - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 15:13, 11 ביוני 2015

  בתי בת 16 נכה 175 אחוזים אני גרוש והילדה במשמורתי המלאה ואימה אינה שותפה בגידולה ואימי היא זאת שעוזרת ושותפה בגידולה. מתי צריך להגיש את המסמכים לבקשה לאפוטרופוס לבוגר . האם הנכות ממשיכה באופן אוטומט אחרי גיל 18 תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  עו"ד נורית פיש,מנהל הפורום

  08:11, 14 ביוני 2015

  אייל שלום
  חסר לי פרט אחד האם יש החלטה של בית משפט כלשהו הקובע כי אתה אפוטרופוס יחיד או רק משמורת? בכל מקרה כדאי להתארגן לקראת הגיע בתך לגיל 18 ולהגיש הבקשה למינויך כאפוטרופוס לבתך. בשאלהת אחוזי הנכות איני ממש מתמצאת בדיני הביטוח הלאומי אך נראה לי סביר שאם הנכות שלה נקבעה לצמיתות , הרי שזה אומר שהעובדה שהיא עומדת להגיע לגיל 18 אין לה משמעות.
  בהצלחה ושיהיה לך הרבה כוח ועוצמות להמשיך כי בטח לא קל לגדלה לבד!!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.