לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
סלע ברוך

אמי העבירה לי במתנה בית וחנות

לפני כשנתיים אימי העבירה לי ללא תמורה ביית וחנות יש לי 3 אחיות והיחסים בינינו מעולם לא היו טובים ההעברה בוצעה במלאה והכול על שמי בטבו אחיות שלי לא מדברות עים אימי מאז פטירת אבי אמי שלא מענינת להיכנס עים אחיות שלי לויכוח מיותר אומרת לכולם שלא הי העבירה לי את המתנות אלה אבה שלי האים זה יכול לשמש נגדי בעתיד אמי מוכנה לתקן את המצב אים ניגרם לי נזק

נורית פיש

ברוך שאלתך כוללת קצת סתירות. אתה אומר שאחיותיך אינן מדברות עם אימך למרות זאת היא מסבירה וטורחת לספר סיפור שאינו אמיתי באשר לאחריות על העברת הרכוש על שמך, אני מניחה במטרה שלא לריב עם אחיותיך , כלומר הן כן חשובות לה!! ברור שהאמת תתגלה וקל יהיה מאוד לגלות כשיקבלו את המסמכים מרשויות המיסים אם תתעוררנה מחלוקות על חוקיות ההעברות הרכוש אליך שערכה אימך. אם אמא שלך מעוניינת לחזק את הפעולה שערכה על מנת לחסוך ממך בעיות בעתיד, יש דרכים לעשות כן באמצעות עריכת צוואה ו/הצהרה ו/או תצהיר וחוות דעת של מומחה לפסיכוגריאטריה (אני מניחה שאמך אינה צעירה ) בו תפורט חוות דעתו באשר לגמירות דעתה של אמך לבצע הפעולות שבוצעו על ידה בעבר וגם לצוואה. כך, שלאחר אריכות ימיה ושנותיה של אמך אם יחלקו על חוקיות ההעברה תמיד תוכל לקבל את הרכוש על פי הצוואה שבצידה חוות דעת כי נערכה כדין וכי אמך היתה כשרה לצוות .

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אפוטרופסות