לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
איתן

אני הקורבן שמונה לי אפוטרופוס בכפייה

שלום שמי איתן קסיאל ותאמת היה לי חוות דעת רפואית פסיכיאטרית אמיתית שאני באמת יכולת החולה לדאוג לעניני ומנוי אפוטרופוס אין אבל הרופא התרשל בי שיש לי אפוטרופוס וצערי בית המשפט לא ביטל אפוטרופוס היועץ המשפטי לממשלה אמר שאין מקום לבטל אפוטרופוס או להחליפו בגלל צוו ירושה אני נלחמתי על ידי חוות הדעת הרפואית שהצגתי לשופט ולצערי הרב מונה לי אפוטרופוס בכפייה בניגוד לרצוני ובאי צדק נרמסו זכויתי כי אחותי לילי אוזן אחות משפחה באה לרעתי ואמרה שאני צריך פיקוח לרעתי ותאמת ככה היא רמסה אותי וצערי המר קבעו שאני פסול דין אחותי לילי אוזן שקרה לשופט וליועץ המשפטי לממשלה וככה היא הצליחה להתנקם בי באמת זה עצוב שנרמסו זכויתי ולא התיחסו לחוות הדעת של המכתב השחרור שלי שקבלתי מבית חולים שער מנשה מרופא נחמקין יעקוב לטובתי לטובת ביטול אפוטרופוס ובית המשפט באמת הפלה אותי לרעה מה עושים בנדון?

נורית פיש

איתן שלום אם מדובר בפסק דין שניתן אזי יש מקום אולי להגשת ערעור . אם טרם נסתים הדיון יש טעם בפניה מחודשת לבית המשפט ולהציג חוות דעת מסודרת מטעמך השוללת את הצורך שלך במינוי אפוטרופוס . אם אתה כשיר ויש לך על כך חוות דעת אין סיבה שלא לנהל מאבק להשיב לך את השליטה בחייך!!

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אפוטרופסות