אני הקורבן שמונה לי אפוטרופוס בכפייה - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • איתן

  נשלח ע"יאיתן 21:30, 17 ביולי 2014

  שלום שמי איתן קסיאל ותאמת היה לי חוות דעת רפואית פסיכיאטרית אמיתית שאני באמת יכולת החולה לדאוג לעניני ומנוי אפוטרופוס אין אבל הרופא התרשל בי שיש לי אפוטרופוס וצערי בית המשפט לא ביטל אפוטרופוס היועץ המשפטי לממשלה אמר שאין מקום לבטל אפוטרופוס או להחליפו בגלל צוו ירושה אני נלחמתי על ידי חוות הדעת הרפואית שהצגתי לשופט ולצערי הרב מונה לי אפוטרופוס בכפייה בניגוד לרצוני ובאי צדק נרמסו זכויתי כי אחותי לילי אוזן אחות משפחה באה לרעתי ואמרה שאני צריך פיקוח לרעתי ותאמת ככה היא רמסה אותי וצערי המר קבעו שאני פסול דין אחותי לילי אוזן שקרה לשופט וליועץ המשפטי לממשלה וככה היא הצליחה להתנקם בי באמת זה עצוב שנרמסו זכויתי ולא התיחסו לחוות הדעת של המכתב השחרור שלי שקבלתי מבית חולים שער מנשה מרופא נחמקין יעקוב לטובתי לטובת ביטול אפוטרופוס ובית המשפט באמת הפלה אותי לרעה מה עושים בנדון?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  11:53, 18 ביולי 2014

  איתן שלום
  אם מדובר בפסק דין שניתן אזי יש מקום אולי להגשת ערעור . אם טרם נסתים הדיון יש טעם בפניה מחודשת לבית המשפט ולהציג חוות דעת מסודרת מטעמך השוללת את הצורך שלך במינוי אפוטרופוס . אם אתה כשיר ויש לך על כך חוות דעת אין סיבה שלא לנהל מאבק להשיב לך את השליטה בחייך!!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.