לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נטע כהן

אי פענוח ב-MRI מנינגיומה נוספת

שלום רב, אני עוברת בדיקת MRI בין פעם לפעמיים בשנה באותו מכון, עקב כריתת מנינגיומה מגזע המוח שעברתי בשנת 2008. בשנתיים האחרונות אני מתלוננת על תסמינים נוירולוגים שהוחמרו. עברתי בדיקות MRI שהתייחסו רק לשארית מהכריתה. לאחר בדיקת הMRI האחרונה התחוור שיש לי מנינגיומה נוספת ליד השארית שנכרתה והרופאה המפענחת במכון לא ציינה אותה ולא הסבה את תשומת ליבי ורופאי שקיימת מנינגיומה חדשה. בבדיקה עם הרופא המטפל שלי המנינגיומה החדשה נמצאת בשתי בדיקות MRI אחרונות שעשיתי ואין כל התייחסות במכתב הפענוח לגביה. אאלץ בהמשך (הערכה בתוך 3 השנים הקרובות) לעשות הקרנה סטראוטקטית על מנת למגרה, אציין שגם אם היתה מתגלה בזמן לא היה מה לעשות כרגע מאחר והיא נמצאת בגודל שעדיין לא מתאים להקרנה. מה עלי לעשות ואם בכלל כדאי לעשות מעבר הפנית אותו מכון לאי שימת הלב שלהם. תודה.

צחי גרוסמן

הי נטע. אין ספק שעל פניו מדובר ברשלנות מובהקת. אלא שבתביעות רשלנות רפואית לא די בעצם קיומה של רשלנות. יש צורך להוכיח קיומו של נזק וקשר סיבתי בין הרשלנות לבין הנזק. במקרה שלך, למרבה השמחה, לא נגרם נזק, שכן ממילא לא היה ניתן טיפול כלשהו במועד מוקדם יותר. נשמח על כך. מאחל לך הצלחה ובריאות.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית בקופות ובתי חולים