תאונת דרכים בדרך חזרה הביתה - פורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי

שאלה חדשה
 • תומר

  נשלח ע"יתומר 07:32, 17 בספטמבר 2013

  שלום לכם..רציתי לשאול בעניין תביעה נגד משרד הביטחון.כיום אני עובד במשטרה ובמהלך השירות בדרך חזרה מהעבודת עשיתי תאונת דרכים,ומאז אני לא מרגיש טוב ואפילו גרוע בשל כך התחלתי לטפל בעצמי מבחינה פיזוטרפית כל זה ללא הגשת תביעה.היום אני נמצא במצב שבעוד 3 חודשים עובר מאז התאונה 7 שנים השאלה שלי האם אני עוד יכול לתבוע ועד מתי..וכל יש לציין שלא תבעתי כי פחדתי שברגע שאני תובע ישחרירו אותי מהעבודה..בגלל זה פחדתי עד כה לתבוע..אשמח לדעת האם אכן זה יקרה או בכלל מתי אפשר להגיש תביעה אם אני יכול עוד

  השב
 • 09:12, 29 בספטמבר 2013

  תומר שלום,

  רצוי ששאלתך תופנה לפורום הרלוונטי שעניינו תביעות כנגד קצין התגמולים.

  תגובה

מי מאיתנו לא מכיר אדם שנפגע לאחר שנפל בשטח ציבורי. שטח ציבורי הוא כזה שאינו מצוי בבעלות פרטית ונמצא באחריות רשות מקומית או כל גוף ציבורי אחר.
נפילות בשטח ציבורי יכולות להתרחש בכל מקום - ברחוב, קניון, גן משחקים, חוף הים וכו', ולעיתים עלולות לגרום לנזק גופני בעל השלכות של ממש.
בד"כ ניתן לקשור את אותן תאונות לאחראי או בעל השליטה באותם מקומות, כאשר במקרים רבים, הגורם הנתבע הוא הרשות המוניציפלית, שעליה מוטלת האחריות מכוח פקודת העיריות לשמור ולתחזק את השטחים הפתוחים שבאחריותה במצב סביר ובטוח.
פורום זה ידון בשאלת ובמידת האחריות המוטלת על הגופים האחראים על השטחים הציבוריים ובזכאותם של נפגעים בשטחים ציבוריים בקבלת פיצוי מגופים אלה. 
אתם מוזמנים להפנות לפורום זה שאלות הקשורות לנפילות בשטחים ציבוריים ונזקים אשר נגרמים בעקבותיהם ואנו נשיב לשאלותיכם וננסה לייעץ לכם ולסייע באשר לפתרון המתאים לכל מקרה ומקרה לצורך מיצוי מלוא זכויותיכם