יציאה מהבית - פורום בגידות

שאלה חדשה
 • אורטל

  נשלח ע"יאורטל 10:54, 30 ביולי 2014

  אני ובעלי פרודים וגרים באותו הבית אמו של בעלי גרה איתנו אני רוצה להתחיל לחתוך ולהפריד כוחות גם אם בעלי ייצא מהבית בעוד הרבה זמן אני רוצה להתחיל באמו הפרידה קורית בגלל רומן שהיה לו במשך כמה חודשים ואני גיליתי אני רוצה להוציא את אמא שלו מהבית היא והוא לא מוכנים מה באפשרות שלי לעשות

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  12:53, 30 ביולי 2014

  אורטל.
  השאלה אם יש ביניכם הסכם או מתנהלים הליכים משפטיים. בעקרון אינך חייבת לשכן בביתך את אמו של בעלך. שניכם בעלי הדירה ואין יכולת למישהו להכריח את רעהו לשכן בדירתכם אדם שאינך מסכימה.
  אני מציעה לעשות זאת בהסכמה ולא לסלקה מהבית , יש לכך השלכות אחרות לאו דוקא משפטיות כמו מערכת היחסים בעתיד והסיכוי להגיע להסכם, את עלולה לגרום לכעס של ילדיכם כלפייך (לא יודעת אם יש לכם ילדים ומה גילם).
  עצתי היא לפעול מהמוח ולא מהכעס. כי אני יודעת קל לומר קשה לבצוע!! אך אל תפעלי בדרך שתגרום לך לנזקים נוספים ולבן זוגך לרצות להתנקם בך. הדבר חייב להסתדר בהסדר או בדרישה ולא "מהיום למחר".

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

בגידה בחיי נישואין הוא נושא טעון וקשה מכל הבחינות. יש לזכור כי במדינת ישראל שולט על נישואין וגירושין הדין האישי, כלומר ככל שנערכו נישואין בהתאם לדת הנישאים (יהודים, נוצרים, מוסלמים)  על דיני הנישואין שלהם וכך גם על הגירושין יחול הדין האישי. בדין העברי יש משמעות לבגידה, הן לעניין עילה לחיוב בגט, הן לעניין חיוב הבעל בתשלום הכתובה והן לעניין איבוד זכותה של האישה למזונותיה (להבדיל ממזונות ילדים).