לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דני

בגידה . איך מתמודדים עם התחושה הנוראית ???

שלום רב ! גיליתי שאשתי בוגדת בי עם גבר מהעבודה שלה , מעבר לכל ענייני הכספים הבושה וכוליי, איך מתמודדים עם התחושה הזו ??? אני כבר לא ישן ,לא אוכל ,לא מתפקד כבר ימים מאז שגיליתי זאת . מה עושים ?????

נורית פיש

דני יקר, כל כך קשה!! כל כך פוגע. אין לי תשובה חכמה בשבילך חוץ מאשר עצה לטפל בענין באופן מקצועי. בכל בגידה יש פגיעה קשה באגו. אני מבטיחה לך שבעוד שנה תהיה במקום אחר , אך אתה חייב לטפל בזה ולא להתמסר ולהתמכר לכאב ולכעס. אני מקוה שתשכיל לסיים הענין משפטית בדרך של גישור והסכם ולא תוציא אנרגיות וכספים על מאבקים משפטיים מיותרים שרק יחריפו המצב. מקווה מאוד שתצליח לנטרל את הכעס לכוון הסכם הוגן ומהיר ושתצליח להתקדם עם חייך הלאה. הלוואי . אנא כתוב לי וספר לי איך ומתי התגברת .

דני

שלום נורית ! כפי שיכולים לשים לב ,השעות שאני "מבלה " בלילות הם רבות בעקבות המצב בו נקלעתי אלייו , אין לי ספק שהדבר היחיד שאני רוצה עכשייו זה פשוט לעשות לה רע , הבטן מתהפכת לי אני ממש לא אוכל כבר כמה ימים , למכור את האוטו שרכשתי לה כמתנה לפניי 3 שנים , ללכת אל הבחור הביתה ולעשות לו שמות , ואת כל זה אני לא עושה . ראשית אני לא בטוח שהוא קשור לעניין (טכנית כן ) אבל זה יכל להיות כל אחד אחר . שנית : הכי הכי אני שואל למה ???? הלמה הזה קורע אותי לגזרים ,תבואי ,תדברי .תכעסי , אפילו תעזבי את הבית -אין בעיה נתגבר על זה ,אבל למה ככה ???? זה משגע אותי . אני חייב לומר משהו לכל הגברים , אצלי הכל התחיל לפניי כ 3 חודשים , פתאום הסיפורים של אין לי חשק ,כואב לי הראש וכוליי. ,תבדקו טוב טוב אם אתם רואים שהנושא הזה מתחיל להיות באופן קבוע , אם זה על בסיס קבוע שעד היום היה תקין , תבדקו את העניין . אני אכלתי אותה , האמנתי לסיפורים שלה, (גיל המעבר , גלי חום , אני טרודה מידיי בעבודה ) חבר'ה תיזהרו .....

אלמוני

דני -שבעה מדורי גיהנום - אני מקווה שאין לך ילדים. איני יודע אם זה עוזר להרגשה שלך : אבל חבר יקר, הרגשתי את אותו הדבר בדיוק בזמן הזה לפני שנה. חשוב לי לציין בפניך חבר שהכול עובר ! אין לך מה להתבלבל. תשמור על הידיים שלך בכיס בלי שום אלימות. יש אנשים שבוגדים וזה קורה אבל חשוב לזכור שהכל חולף ובדיוק כמו שכתבו לך עוד שנה תהיה אדם חדש עם חיים חדשים מדהימים. שיהיה בשורות טובות חבר. תחזיק מעמד

isaac gabay

Hello Evan if all i wold like to tell you that you must to be strong your wife never to be the same like before if all batweenyou.and h

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בגידות