חושדת בבגידה של הבעל - פורום בגידות

שאלה חדשה
 • גילת

  נשלח ע"יגילת 10:13, 26 באוגוסט 2014

  הבעל נעדר הרבה בסופי שבוע - טוען שהוא יוצא לטיולים עם חברים ובערבים נעלם. אין לי כסף לשלם לחוקר פרטי שיעקוב אחריו אבל יש לי חשד חזק שהוא בוגד לי המצב הזה נמאס ומבחינתי אני רוצה להתגרש זה שאני מסיימת נישואין בתואנה של בגידה בלי הוכחה ישפיע על הזכויות שלי באיזשהיא צורה?

  השב
 • 11:07, 26 באוגוסט 2014

  תעקבי את אחריו ואם הוא בוגד תעשי לו תמוות תשאירי אותו בלי כלום שיצטער על היום הזה שבגד

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  11:15, 26 באוגוסט 2014

  התנהלותו זו של בעלך גם היא מהווה עילה לתביעת גירושין . אפשר לבקש ולקבל צו מבית הדין הרבני לחשיפה של פירוט השיחות וההודעות שמעביר ומקבל בעלך ועל ידי כך להוכיח בקשר שיש לו הגורם לו להיעלם .
  רק לידיעתך , אינך מפסידה זכויותיך בשל העובדה שאת מבקשת להתגרש זוהי זכותך אך כדי לקבל הכץובה ו/או פיצוי אחר עלייך להביא הוכחות לבגידה של בעלך, אשר כפי שציינתי ניתן להוכיח גם בלא חוקר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

בגידה בחיי נישואין הוא נושא טעון וקשה מכל הבחינות. יש לזכור כי במדינת ישראל שולט על נישואין וגירושין הדין האישי, כלומר ככל שנערכו נישואין בהתאם לדת הנישאים (יהודים, נוצרים, מוסלמים)  על דיני הנישואין שלהם וכך גם על הגירושין יחול הדין האישי. בדין העברי יש משמעות לבגידה, הן לעניין עילה לחיוב בגט, הן לעניין חיוב הבעל בתשלום הכתובה והן לעניין איבוד זכותה של האישה למזונותיה (להבדיל ממזונות ילדים).