מישהו שינה לי את הכתובת בעירייה ללא ידיעתי!!! - פורום מנהל מקרקעי ישראל

שאלה חדשה
 • תמר

  נשלח ע"יתמר 20:10, 1 בינואר 2016

  שלום לעורכי הדין המכובדים!! הבעייה שלי היא שהשנה לא שלחו לי את הארנונה, והתברר כי מישהו שינה לי את הכתובת ללא ידיעתיבעירייה!!! ואני חושדת להונאה! מיד החזרתי את כתובתי וגם שילמתי את הארנונה של החודש. ואני מבקשת את עזרת העורכי דין להוציא לי נסח טאבו כדי לדעת אם הכל תקין!!! בתודה תמר מחיפה.

  השב
 • 19:16, 23 במאי 2016

  את יכולה להוציא נסח טאבו באתר הרשמי של משרד המשפטים בעלות 15 ש"ח.
  https://ecom.gov.il/counter/alternative/tabuNesach/Homepage.aspx?counter=10&catalog=1&category=tabuNesach&Language=he

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אסף גסטפרוינד

מנהל הפורום: עו"ד אסף גסטפרוינד

בעל משרד עורכי דין המתמחה במקרקעין, שמאי מקרקעין מומחה מטעם בתי המשפט ושמאי בורר מטעם ועדות ערר מחוז
למידע נוסף

072-3214623 חיוג
הודעה

מנהל מקרקעי ישראל הוא אחד הגופים החזקים ביותר מבין הרשויות הממשלתיות שבהרבה מקרים עדיין האזרח חייב את השירותים אותו המנהל מספק. 
כנסת ישראל חוקקה את חוק יסוד מקרקעי ישראל הקובע כי לא ניתן להעביר בעלות במקרקעי ישראל לבעלות פרטית, ועל כן מנהל מקרקעי ישראל הוא למעשה הגוף הראשי במדינת ישראל אשר מנהל את קרקעות המדינה, מכוח חוק מנהל מקרקעי ישראל, תש"ך-1960.
החוקים הללו מובילים לכך שמנהל מקרקעי ישראל מנהל את רוב הקרקעות בשטחה של מדינת ישראל וזאת לאור המדיניות הקיימת של מועצת מקרקעי ישראל עם החלטות מנהליות שמוציאה מפעם לפעם. בראש מנהל מקרקעי ישראל עומד יו"ר שעל פי החוק כיום הוא שר השיכון ומנכ"ל ממונה.
הפורום יעסוק בטיפול בחוכרים ובמשתכנים, בעיות של המגזר החקלאי, נחלות חקלאיות, בן ממשיך, פיצול נחלה, הרחבות בקיבוצים ומושבים, שיווק קרקעות, ייעודי קרקע ושינויים, שאלות לגבי תוכנית בניין עיר, הסכמי פיתוח, הוספת בניה למבנה קיים, בתים צימודי קרקע, למי פונים במנהל.