עמוד חשמל מול הכניסה לחניה - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • אמיתי קליין

  נשלח ע"יאמיתי קליין 20:32, 18 באפריל 2015

  שלום לאחרונה רכשתי שטח ובו בית המיועד להריסה. מדובר על שביל. בכל השבילים בסביבה ואף בשביל זה עמודי החשמל הם בין הבתים. בבית שרכשתי העמוד הןא לא בתפר שבין שני שטחים אלא באמצע ומפריע לחנייה העתידית כמו כן מתוח מיתר שגם הוא מפריע העמוד הוא מבטון ולא עץ. הם היו צריכים להתקינו בין שני שטחים לעניות דעתי האם אני צודק? האם אפשר לכפות על ח ברת החשמל להזיזו על חשבונם? תודה!!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד שי שמואל פרץ,מנהל הפורום

  08:08, 19 באפריל 2015

  אמיתי שלום,

  בעניינים אלו, כל מקרה הוא לגופו.
  יתכן מאוד שלחברת החשמל האישורים להתקנת העמוד והעוגן כפי שהותקנו, תשובה עניינית תינתן לך רק לאחר קבלת כל המידע הרלבנטי מחברת החשמל.

  בברכה,

  עו"ד שמואל שי פרץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.