חברת חשמל - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • טוביה

  נשלח ע"יטוביה 15:10, 5 במאי 2015

  אני בחור חוזר בתשובה וע"פ ההלכה עלי להחזיר כל דבר שנלקח ללא רשות ! אני חייב לחברת חשמל כ-300 ש"ח (שלוש מאות ש"ח סה"כ) הלכתי למשרדי החברה במקום מגורי לשלם לפקיד בקופה ונאמר לי שלא מקבלים כסף מזומן וגם לא תרומות כפי שאמרתי בנוסף אני מעוניין לדעת האם יש דרך אחרת להעביר את הכסף? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד שי שמואל פרץ,מנהל הפורום

  09:23, 7 במאי 2015

  טוביה שלום,

  מציע לך לבדוק את הנושא מול מוקד 103 של חברת החשמל.

  בברכה,

  עו"ד שמואל שי פרץ

  תגובה
 • 20:49, 7 במאי 2015

  תודה מקרב לב !

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.