אי ביצוע עבודה של חברת החשמל - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • יאיר י

  נשלח ע"ייאיר י 10:19, 13 ביוני 2015

  שלום בתאריך 14.3.15 שילמתי מחיר מלא לחברת חשמל עבור מעבר מחד פאזי לתל פאזי . על פי הבנתי הם מחוייבים לביצוע העבודה בתוך חודשיים מיום התשלום . עברו 3 חודשים והם מושכים אותי באיטיות ובכל מיני תירוצים . מיותר לציין שהם מונעים ממני להתקדם בדברים אחרים כמו התקנת מזגן וכו' האם יש פה עילה לקבל מהם פיצויי ? תודה ,

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד שי שמואל פרץ,מנהל הפורום

  08:11, 14 ביוני 2015

  יאיר שלום,

  חברת החשמל לא תציע וכנראה גם לא תשלם לך פיצוי כספי בגין עגמת הנפש, אלא אם כן תגיש תביעה קטנה ותצרף אסמכתאות לנזקים, וככל והיו לך.

  בהצלחה,

  עו"ד שמואל שי פרץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.