מגורים מעל חדר טרנספורמציה של חברת החשמל - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • אתי שליו שרז

  נשלח ע"יאתי שליו שרז 09:29, 7 במאי 2013

  שלשום גילינו שהבית שלנו ממוקם מעל חדר טרנספורמציה. הזמנו מטעמנו בודק קרינה והממצאים שמצא מאוד מדאיגים. בחדרי השינה נמצאו לא פחות מ-8 מיליגאוס ובחדר אחד אף נמצא 13 מיליגאוס. כידוע התקן לקרינה לפי משרד איכות הסביבה הוא 2 מיליגאוס לבית מגורים! אנחנו לא יכולים לישון בחדרי השינה כרגע! עוד מס' ימים אני צריכה ללדת ואין לי מושג מה לעשות???? פנינו לחברת החשמל, הם מפנים אותי לפניות הציבור, שתשובתם תהיה רק בעוד 14 יום. מה עושים עכשיו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד פרץ,מנהל הפורום

  10:41, 7 במאי 2013

  אתי שלום,

  על מנת שאוכל להשיב לך בצורה עניינית ומפורטת, אשמח אם תצרי עימי קשר טלפונית 09-3731000.

  לגופו של עניין, ישנם עוד מס' פרטים שיש לברר, לרבות, היתרי בנייה, אופן הבדיקה שערכתם וכו'.

  בכבוד רב,

  עו"ד פרץ

  תגובה
 • 11:53, 29 ביוני 2013

  צרי קשר במייל

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.