למה חברת חשמל מעבירה חוב שקיים בחיפה לחברת החשמל בנצרת בלי ליידע אותי בכך - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • ורדה ג

  נשלח ע"יורדה ג 08:22, 29 במאי 2013

  שלום ----הסיפור שלי קצת מורכב -אני מקווה שאצליח להסביר טוב --היה לי עסק בנצרת שצריכת החשמל שלי שם נמוכה מאוד 945 וואט כל השנה כי הייתי מגיעה למשרד פעם בשבועיים וצורכת תוך 4 שעות רק חשמל למחשב והיה לי עסק בחיפה ברחוב עבאס 49 (מרכולית) על שמי אבל ניהל אותה מישהוא אחר -הבנאדם כנראה לא שילם חוץ מפעם או פעמיים כנתקו לו החשמל --כשהגיע החוב לסכום של 6500 לא נתקו חשמל ושלחו את החוב למחוז נצרת --למה אני לא יודעת למרות שיש להם כתובת (עבאס49 חיפה)-וגם מחוז נצרת לא שלח לי שום פתק על חיוב ------בנתיים המשיכה צריכת החשמל במרכולית ללא שום ניתוק עם שמכרנו אותה בתאריך 10-02-13 פניתי לחברת החשמל בחיפה ורצינו סגירת חשבון --אמרו לנו שהחוב הוא 10075 נתתי ציק בסכום לתאריך 11-02-13 אבל הבנק החזיר אותו כי הכניסו אותו לפרעון באותו יום ב10-02 ולא ידעו אותי עד חודש 3 כששלחו לי כל החוב בשני פתקים --החוב של ה10075 והחוב של העסק בנצרת +חיפה ה(6500) + רביות וכול-------אני כרגע במצב שאין לי כל הסכום כי הבנאדם שניהל את המרכולית ידע על חוב סופי 10075 והתחייב בו אבל מה עם ה 6500 + רביות והצמדות שעלו על 2000 שקל -לא אני ולא הוא ידע מהם ומכחיש אותם ובצדק כי חשבון סופי קיבלנו מחברת חשמל על סך 10075 ולא הזכירו לנו בכלל את ה 6500 שהעבירו לנצרת ---------השאלה היא ---למה לא נתקו חשמל חוץ מפעם ועל חוב של 2000 למה שלחו למחוז נצרת חוב חיפה ?? למה כשביקשתי את החשבון הסופי לא הזכירו בכלל את החוב המצורף לנצרת תודה לך ואהיה מודה לכם אם תדריכו אותי מה לעשות

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ש פרץ,מנהל הפורום

  14:36, 2 ביוני 2013

  ורדה צהריים טובים,

  התקשתי להבין את שאלתך, את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני - 093731000.

  בברכה,

  עו"ד פרץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.