חיבור משאית קירור לחשמל בחנייה ציבורית - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • יגאל זמיר

  נשלח ע"ייגאל זמיר 20:40, 12 בדצמבר 2015

  שלום רב, אני מזה כחצי שנה סובל מרעש משאית המחוברת באמצעות כבל מאריך מחשמל בית של אחד התושבים ביישוב לרחוב הציבורי לצורך הזנת משאית קירור כך שתוכל לפעול כאשר המנוע שלה כבוי. המשאית מחוברת לחשמל ברחוב ולמשך הרבה שעות. האם יש לחברת חשמל אחריות בנושא? ניסינו גורמים שונים אבל לא צלחה דרכנו. בברכה, יגאל.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד שי שמואל פרץ,מנהל הפורום

  16:44, 14 בדצמבר 2015

  יגאל שלום,

  מדבריך לא עולה כי לחברת החשמל לעניין.

  בהצלחה.

  עו"ד שי שמואל פרץ

  תגובה
 • 16:09, 24 בדצמבר 2015

  תודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.