נושא:חיוב סכום 4000שקל עבור המונה שהיה רשם חלקית - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • פאדי חלאילה

  נשלח ע"יפאדי חלאילה 18:06, 30 ביוני 2013

  המכתב שקבלתי מחברת החשמל: הנדון בדיקת מונה בחצריך. בבדיקה מונה שנערכה ביום 28.11.2012 על ידי עובד חברת החשמל במקום הצרכנות שרשום על שמכם הוברר כי המונה רשם חלקית את צריכת החשמל עקב תקלה .אי לכך ובהתאם לבדיקה חיובים עבור 7,059 קוט"ש שלא נרשמו במונה מצורף בזאת חשבון החיוב לתשלום.בהתאם להוראות אמות המידה שנקבעו על ידי הרשות לשירותים ציבוריים חשמל. החיוב הנ"ל ייפרס באמצעות חשבונות החשמל התקופתיים לתקופה 8 חשבונות דו- חודשים ללא ריבית וללא הצמדה . מספר פלפון שלי 0507276640

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד פרץ,מנהל הפורום

  12:38, 3 ביולי 2013

  ראה תשובתי בהודעתך האחרונה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.