ארון הזזה 4000+ - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • איריס ב

  נשלח ע"יאיריס ב 00:29, 31 ביולי 2013

  בס"ד שלום וברכה ! קניתי לפני שנה ארון הזזה . של 3 דלתות , מעץ סנדוויץ. הבעיות הם: 1. 2 הדלתות הצדדיות בטעות הגיע למיהו אחר ואחרי 6 חודשים הביאו לי דלתות אחרות. 2. הדלתות יצאו מהציר ונגרם נזק בתוך הארון בחלק התחתון , והטפט נהרס. 3. הביאו לי את הדלתות שהזמנו , אבל המגירות אי אפשר לפתוח אותן. לכן בקשתי שיוציאו אותן . ולבינתיים הם מונחות מתחת למיטה . ואמרו לי שיזמינו מגורות קטנות שתתאים לארון. עד עכשיו לא קיבלתי אותם. אני ממש מאוכזבת ומצטערת שקניתי את הארון משם . גם היחס שלהם ממש נוראי . אחרי שמשלמים להם הם מזלזלים ולא מזרזים את העניין. אני פשוט לא יודעת מה לעשות ? שם החנות :מערכות ריהוט באר שבע, רח' טרומפלדור 40 , טלפקס: 08-6287036. הם נקראים גם רהיטי דורון ,אבל לא נראה לי שהם שייכים לרשת הגדולה. שלום וברכה איריס ועופר בסטקר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד פרץ,מנהל הפורום

  09:07, 31 ביולי 2013

  איריס שלום,

  נא הפני את שאלתך לפורום תביעות קטנות.

  בהצלחה!

  תגובה
 • 14:08, 23 בספטמבר 2013

  מחכה לתשובה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.