העברת כבלי חשמל דרך גג רביץ עם רעפים בבית פרטי - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • עוזי

  נשלח ע"יעוזי 22:40, 13 באוקטובר 2013

  :העברת כבלי חשמל(מוזן כבל אווירי) דרך גג רביץ עם רעפים בבית פרטי באורך של יותר מ 10 מטר כפול 2 לטובת כמה צרכני חשמל שהם שכנים שלי מותרת בחוק החשמל ? ומה עושים בכדי לסלק מהכבלים האלה מבלי לשלם לחברת החשמל דמי טיפול של כמה אלפי שלקים- חיבור אווירי לשכנים שלי האם ניתן לתבוע בתביעות קטנות את העברה הכבלים של חברת החשמל במימון של חברת החשמל הרי אני צרחן פרטי ולא צריך שיעברו צרכי כבלים ועוד לשלם על תחזוקה ועברה של כבלים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד פרץ,מנהל הפורום

  12:03, 17 באוקטובר 2013

  עוזי שלום,

  על פניו נראה שישנו כאן מקרה של הסגת גבול ותביעה, לא בהכרח, הערכאה המתאימה.
  ממליץ לך לפנות לעו"ד המתמחה בתחום, בטרם נקיטת הליכים משפטיים.

  בברכה,

  עו"ד פרץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.