השוואת גיל הזכאות לפנסיה לגברים - פורום תביעות נגד חברת חשמל

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 17:43, 16 באפריל 2014

  שלום ראשית אין לי בעיה בנושא זה עם הנשים .וכל האמור מתייחס להשוואת התנאים ליציאה לפנסיה וקבלת קצבת זקנה מביטוח לאומי המצב כיום גיל הזכאות לפנסיה גברים 67 ונשים 62 כלומר אם ברצוני למשוך פנסיה מוקדמת מגיל 60 לגברים תופחת הגמלה ב35% נשים לעומת זה הפחתה של 10%. אגב .בג"צ התערב במקרה שאשה בקשה לעבוד עד גיל 67 דהיינו השוואה לגברים והאשה זכתה .ולכן יש להשוות את גיל היציאה לפנסיה וקבלת קצבת זקנה הן לנשים והן לגברים תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

  עו"ד שי שמואל פרץ,מנהל הפורום

  09:31, 22 באפריל 2014

  אלי שלום,
  אנא אפנה שאלתך לפורום ביטוח לאומי.

  בהצלחה,

  עו"ד פרץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שי שמואל פרץ

מנהל הפורום: עו"ד שי שמואל פרץ

בעל תואר ראשון במשפטים ובעל תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות). עו"ד פרץ סיים בהצלחה את כיתת המצוינות
למידע נוסף

09-3731000 חיוג
הודעה

מירב התביעות שמוגשות נגד חברת החשמל על-ידי צרכניה מתרכזות בשלושה נושאים עיקריים:

שימוש בלתי חוקי בחשמל / גניבת חשמל: חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. יחד עם זאת, לא אחת חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח וקיימים מקרים בהם חויבו צרכנים בחיובי חשמל גבוהים בטענה לשב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא.
נזקים למוצרי חשמל: צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים. מקור התקלות נובע מנחשולי מתח שגורמים לעליות או ירידות מתח פתאומיות אשר פוגעים במכשירי החשמל הביתיים ולעיתים אף משביתים אותם כליל. בהתאם לתקנות שנקבעו בחוק החשמל חברת החשמל מחליטה האם לפצות את הצרכן או לאו.
חשבונות חשמל גבוהים: חברת החשמל פועלת עפ"י אמות מידה שנקבעו ע"י הרשות לשירותים ציבוריים–חשמל (להלן:"הרשות"), שהינה גוף רגולטורי בקשר לפעילות חברת החשמל בתחומים רבים. אחד התחומים עליהם אמונה הרשות, הינה תעריפי החשמל ואופן גבייתם. יחד עם זאת, חברת החשמל שוגה לעיתים בשיקול הדעת וסוטה מהכללים שקבעה הרשות.
על נושאים אלה ואחרים, בפורום זה.