לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
בר גבאי

רשלנות רפואית בעקבות יישור שיניים

אני לפני שש שנים בערך עשיתי יישור שיניים בכללית סמייל גשר חלק עליון וחלק תחתון וזה לקח שש שנים לעשות את כל זה הטיפול יצא גרוע מאוד נוצר נזק שהיישור לא עזר מבחינת שלא היה סגירה חלקה של הלסט כאלו הסגירה לא הייתה שווה עם הלסט התחתונה תמיד היו בריחות לצד וגם היה יחס מצד האורטדנט שיום אחד הוא אמר לי עם לא אני הייתי עושה לך את הטיפול שום רופא לא היה עושה לך ולקראת סוף הטיפול התחלתי לראות בשן האמצעית נקודה שחורה קטנה שלא הבנתי מה היא אני לא ראיתי את הנקודה הזאת בתור משהו גדול כי הקובייה של הגשר חיפתה על הנקודה הזאת וכמה טיפולים ניגשתי לעוזרת של האורטודנט ושאלתי אותה מה זה והיא אמרה לי שזה לכלוך וביום של הגשר אני יוריד אותו ינקו לי את זה ואין לי מה לדאוג אני אמרתי שאין בעיה וביום שבאתי להוריד את הגשר הוא הוריד לי ועשה כיאלו הוא מנקה אחרי שהוא סיים הוא בהתלהבות שלו כאלו אני פרויקט הוא אומר לי קום תראה ואז אני רואה שנקודה השחורה היא לא נקודה זה כתם גדול ואני אומר לו מה זה הוא אומר לי זה זה אתה צריך לעשות כתר איך אני בתור לקוח יכול לדעת דבר כזה שיש לי גשר על השיניים ואני לא רואה ולא מספיק זה הוא השאיר לי חתיכות של דבק על השיניים באותו רגע יצאתי לקבלה נגשתי לשם אמרו לי לבוא בעוד 3 שבועות אני עוד שנייה התחלתי לבכות מעצבים איך אחרי שש שנים אתם עושים לי דבר כזה ואז התקשרתי לאבא שלי והוא אמר לי להגיע לרופא שיניים שלו פרטי בתל אביב ושהגעתי הוא קיבל אותי ועשה לי כתר זמני אבל הוא אמר לי משהו שהדליק לי מנורה אדומה כל מה שעשו לך כאלו לא עשו לך כלום שילמתי מכספי הרבה כסף לכתר הזה אבל זה היה מעצבן שאחרי שש שנים זה התוצאה יש לי תמונה של השן באותו יום והכל השאלה שלי עם אני יכול לתבוע אותו ואיך אני מתחיל את התהליך?

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים