מכתב מעו"ד על חוב ועד בית - פורום בתים משותפים

שאלה חדשה
  • קרן

נשלח ע"יקרן 07:29, 14 בפברואר 2016

אני דיירת ולא שילמתי מיסי ועד מספר שנים.הביניין אינו חבר בתרבות הדיור.מי שלקחה על עצמה את ניהול הכספים היא דיירת שמסרבת לפתוח חשבון .לא התקיימו אסיפות כדין וההחלטות נעשות על ידה כפי ראות עניה.לפני שנה וחצי שלחתי לה בדאר רשום מספר שיקים לתשלום וביקשתי שתמסור לי מס חש' בנק לצורך המשך התשלום.היא לא הגיבה.לפני שבועיים קיבלתי מכתב דרישה מעו'ד שנפתח חש' ועליי להפקיד תוך 14 יום את כל החוב בלי פרוט איך מורכב החוב.מיכוון שאין לי אפשרות להפקיד מייד את סך החוב 3500שח אני מתלבטת איך לפעול .האם זה נכון לשלוח לה ישירות בדאר רשום שיק מקדמה ושיקים דחויים לשנת 2016 או לפעול מול העו'ד? האם עליי לבקש קודם פרוט החוב,פרוטוקול,הסכם ייצוג?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דניאל רותם

עו"ד דניאל רותם,מנהל הפורום

12:20, 28 בפברואר 2016

שלום,
    אם אין מחלוקת על קיומו של החוב לוועד הבית, הפקידי את הסכום שביכולתך לשלם בחשבון הבנק של הוועד. את זכאית בהחלט לדרוש ולקבל פירוט של החוב כדי לבדוק אם לא נפלה טעות בחשבון. אני ממליץ לך להתקשר עם עוה"ד שפנה אליך ולהפקיד את הצ'קים הדחויים המשוכים לפקודת וועד הבית ברשותו. לפני הפקדתם צלמי אותם ובקשי מעוה"ד אישור על קבלתם לרשותו.

תגובה

הפורום יעסוק בכל מה שנוגע לבתים משותפים, לרבות חובות וזכויות של דיירים הגרים בבית משותף