לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מאיר

התנקלות של שכנה שלי אליי

לפי דעתי ודעת אנשים נורמלים אין בעיה , אבל אני זקוק לייעוצך הרבה אנשים בטוח נתקלים בבעיה זאת אך ככה : אני גר בקומה 3 (אחרונה) ואני דייר עמידר יש לי מצלמות אבטחה על הגג ומסביב לבניין , אני לפעמים עולה לגג לנקות את הקולטים ומטאטא את הגג בחלק שלי שהמרזב לא יסתם , אני לא גורם לנזק כל הגג מצולם 24/7 שכנה לי התלוננה לעמידר שאני עולה לגג, ואני משאיר את הפתח מילוט פתוח שהוא יאוורר את הבניין שעולה ממנו ריחות לא נעימים יש לציין שהגג פתוח רק בקייץ ולא בחורף!! עמידר אמרו לי לסגור את הפתח איוורור אם לא הם יפנו לבית משפט .... השאלה שלי היא כזאת האם אני עובר על החוק בזה שהפתח מילוט נישאר פתוח כאשר לא יורד גשם והאם בכלל הם יכולים לבוא בדרישה כזאת , האם אני בכלל עובר על החוק או מטרד למישהו אם אני עולה לבד לנקות או לצבוע את החלק שלי בסיד אין בביניין שלנו וועד בית ורוב השכנים שלי לא מדברים עברית , עמידר יודעים שיש לי מצלמות אבטחה אך מיהרו להגיד לי תסגור את הגג "אנחנו רוצים שקט " האם זה חוקי ? יש לציין שזה גם פתח מילוט בשעת שריפה בביניין !! יש לציין שניסתי להגיע איתה בכול דרך אפשרית ליהיות שכנים נורמליים כפי שהיינו בעבר אך היא סירבה הכול תוקף !! לא גרמתי נזקים ולא כלום אני שומר על החלק של גג ביתי נקי !! ושאלה אחרונה היה ואם אני יושב על גג ביתי לבד בשקט וברוגע אני עובר איזה עבירה , למרות שאני לא אבל בשביל לסגור את כל הפינות . תודה מראש מאיר

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בתים משותפים