זכותו של דייר בבית משותף לדרוש את הפעלת המיזוג בלובי בתקופת הקיץ - פורום בתים משותפים

שאלה חדשה
  • נתן

    נשלח ע"ינתן 21:54, 12 בדצמבר 2014

    שלום לעוה''ד דניאל רותם, האם מותר ל-''ועד בית''/ ל-''אסיפת דיירים'' לכפות על דייר אי הפעלת מזגן בלובי בימי הקיץ הלוהטים? בתודה מראש נתן

    השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון דניאל רותם

    עו"ד דניאל רותם,מנהל הפורום

    08:58, 1 בינואר 2015

    שלום נתן,

    אסיפת הדיירים מוסמכת לקבוע כיצד ינוהל הרכוש המשותף של הבית. אני מציע להעלות את בקשתך להפעלת המזגן בלובי לדיון באסיפת הדיירים.

    תגובה
  • 23:05, 1 בינואר 2015

    מודה לך עוה''ד רותם על תשובתך. בהמשך לה, מבקש ברשותך גם לדעת האם גם אי הפעלת המזגן בקיץ מחייבת קבלת החלטה באספת הדיירים, ובמידה שכן, האם אי כיבוד זכותי, לעיין בספר ההחלטות על מנת לבדוק אם נתקבלה אי פעם החלטה בעניין (סעיף 71.(א) לחוק המקרקעין) מצדיק לדעתך הגשת תלונה למפקח על הבתים המשותפים?
    בתודה מראש
    נתן

    תגובה

הפורום יעסוק בכל מה שנוגע לבתים משותפים, לרבות חובות וזכויות של דיירים הגרים בבית משותף