לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
חנה

חדירת מים מהגג לבית

שלום לאחר בסופה האחרונה חדרו מים מהגג המשותף לביתינו. אנחנו צריכים תיקון מהיר למניעת חדירת מים נוספת וגרימת נזקים נוספים בגשם הבא. ועד הבניין בקש מאיתנו 3 הצעות מחיר (טוען שזה עפ"י נוהל בתים משותפים) בעלי המקצוע לא ממהרים לתת הצעות מחיר וחלקם אף דורשים סכום של 250 שקלים עבור הגעה. אחרי שבוע ימים קבלתי הצעת מחיר אחת לדעתי סבירה. שאלותי: 1. האם במקרי נזילת מים צריכים לקבל 3 הצעות מחיר. 2. האם אנחנו הדיירים, צריכים לברר את המחירים או שזה באחריות הוועד. 3. בשלב זה אין עדיין כסף לתשלום נציגת הועד דורשת מאיתנו לשאת את עלות התיקון בשלב זה. מתוך תקווה שהדיירים ישלמו את עלות התיקון. 4. אם הדיירים לא ירצו לשלם איזה כיילים יש לי לקבל את עלות תיקון הגג המשותף. 5. אם אני נשאר בבית בזמן התיקון מי נושא בעלות יום העבודה שלי

חנה

נציגת הוועד טוענת שאין לה זמן לטפל בנזילה ושאנחנו הדיירים עם הנזילה נקבל 3 הצעות מחיר אחרת היא לא תטפל בבעיית הנזילה. וזאת הבעיה שלנו ולא שלה. התקשרנו למעלה מ- 15 גגנים ורק אחד הופיע היתר או שלא רוצים לבוא או שרוצים דמי ביקור דבר שאין לי אפשרות לקבל. איך לדעתך אני מתקדם בנושא ומה עלי לעשות כדי לתקן את הנזילה במהירות. שבוע הבא שוב חוזר הגשם....

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בתים משותפים